Magazyn Design
Magazyn Design
Kran

Moon

Kran Organiczny wygląd i ciągłość krzywizn tej baterii zostały zainspirowane fazą półksiężyca. Bateria łazienkowa Moon łączy w sobie korpus i uchwyt w unikalnym kształcie. Okrągły przekrój wznosi się od spodu baterii do wylewki wylotowej, tworząc profil Moon Faucet. Czysty krój oddziela korpus od rękojeści, zachowując kompaktową objętość.

Nazwa Projektu : Moon, Nazwisko projektanta : David Grifols, Imię klienta : MOS.

Moon Kran

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.