Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Jal

Lampa Just Another Lamp, Jal, opiera się na trzech głównych zasadach: prostocie, jakości i czystości. Obejmuje prostotę konstrukcji, jakość materiałów i czystość przeznaczenia produktu. To było podstawowe, ale w równym stopniu przywiązywało wagę zarówno do szkła, jak i światła. Z tego powodu Jal może być używany na różne sposoby, w różnych formatach i kontekstach.

Nazwa Projektu : Jal, Nazwisko projektanta : David Grifols, Imię klienta : Mos.

Jal Lampa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.