Magazyn Design
Magazyn Design
Robot Pomocniczy

Spoutnic

Robot Pomocniczy Spoutnic to robot wspomagający przeznaczony do edukacji kur nieśnych w ich budkach lęgowych. Kury wstają i wracają do gniazda. Zwykle hodowca musi obchodzić wszystkie swoje budynki co godzinę lub nawet pół godziny w szczycie nieśności, aby kury nie składały jaj na ziemi. Mały autonomiczny robot Spoutnic z łatwością przechodzi pod łańcuchami dostaw i może krążyć po całym budynku. Jego bateria wystarcza na cały dzień i ładuje się w ciągu jednej nocy. Uwalnia hodowców od żmudnych i długich zadań, umożliwiając lepszy plon i ograniczając liczbę jaj wycofywanych z eksploatacji.

Nazwa Projektu : Spoutnic, Nazwisko projektanta : Frédéric Clermont, Imię klienta : Tibot Technologies.

Spoutnic Robot Pomocniczy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.