Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

Peacocks

Pierścionek Pawie to bardzo sprężyste i żywe ptaki, których piękno zainspirowało projektantkę do stworzenia tego koktajlowego pierścionka. Pierścionek Peacock reprezentuje dynamiczny projekt bitwy ptaków poprzez asymetryczną formę i gładkie krzywizny. Dwie walczące postaci pawi kształtują lunetę dla czerwonego granatu, który przedstawia pawika, obiekt pożądania rywali. Wielkość i kolor kamienia nadają projektowi status i pozwalają nosić pierścionek na wieczorne imprezy. Pomimo dużego rozmiaru głównego kamienia i wkomponowanych w nie figurek ptaków, pierścionek jest wyważony i wygodny w noszeniu.

Nazwa Projektu : Peacocks, Nazwisko projektanta : Larisa Zolotova, Imię klienta : Larisa Zolotova.

Peacocks Pierścionek

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.