Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

La Boca Centro

Restauracja La Boca Centro to sala Bar and Food z ograniczeniem do trzech lat, której celem jest kultywowanie wymiany kulturalnej pod hasłem kuchni hiszpańskiej i japońskiej. Podczas wizyty w tętniącej życiem Barcelonie, piękny dodatek miasta i interakcja z wesołymi, szczodrymi ludźmi w Katalonii zainspirowały nasze projekty. Zamiast nalegać na pełną reprodukcję, skupiliśmy się na częściowej lokalizacji, aby uchwycić oryginalność.

Nazwa Projektu : La Boca Centro, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : La Boca Centro.

La Boca Centro Restauracja

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.