Magazyn Design
Magazyn Design
Bar

PJB Nishiazabu

Bar Stal i kamienie są używane w materiałach, aby wyrazić wysoce wyrafinowane metody, takie jak świadome wykorzystywanie poziomych i pionowych oraz wykonywanie drobnych rzeźb. Zapewniliśmy wysokiej jakości drewno, skórę i tkaniny, które często wykorzystywaliśmy tam, gdzie klienci mogli dotrzeć. Skośna ściana pokryta lustrami i przypadkowo rozmieszczonymi półkami lustrzanymi - wszystkie mają skuteczne techniki maksymalizacji małej przestrzeni. Niezwykłą atmosferę dodadzą żyrandole, które zdają się unosić w powietrzu i półki na ladę barową.

Nazwa Projektu : PJB Nishiazabu, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : PJB Nishiazabu.

PJB Nishiazabu Bar

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.