Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Lollipop

Fotel Fotel Lollipop to połączenie nietypowych kształtów i modnej kolorystyki. Jego sylwetki i elementy kolorystyczne miały wyglądać zdalnie jak cukierki, ale jednocześnie fotel powinien pasować do wnętrz o różnej stylistyce. Kształt chupa-chups stanowił podstawę podłokietników, a oparcie i siedzisko wykonane są w postaci klasycznych cukierków. Fotel Lollipop jest stworzony dla osób lubiących odważne decyzje i modę, ale nie chcących rezygnować z funkcjonalności i wygody.

Nazwa Projektu : Lollipop, Nazwisko projektanta : Natalia Komarova, Imię klienta : Alter Ego Studio.

Lollipop Fotel

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.