Magazyn Design
Magazyn Design
Torebka

Lemniscate

Torebka Małe torebki są uniwersalne do noszenia w dzień iw nocy. Dzięki stylowemu uchwytowi z symbolem „nieskończoności” nie ma żadnych fantazyjnych dodatków do torebki. Głównym materiałem jest skóra będąca wyznacznikiem elegancji i harmonii. projekt stara się odzwierciedlać nowoczesny i luksusowy styl życia w prosty i bezpośredni sposób „równowagi”. Tym samym ta torba uosabia minimalistyczną modę.

Nazwa Projektu : Lemniscate , Nazwisko projektanta : Ho Kuan Teck, Imię klienta : MYURÂ.

Lemniscate  Torebka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.