Magazyn Design
Magazyn Design
Przenośna Kuchenka Gazowa

Herbet

Przenośna Kuchenka Gazowa Herbet to przenośna kuchenka gazowa, której technologia zapewnia optymalne warunki zewnętrzne i spełnia wszystkie standardowe wymagania dotyczące gotowania. Piec składa się z laserowo wycinanych elementów stalowych i posiada mechanizm otwierania i zamykania, który można zablokować w pozycji otwartej, aby zapobiec awarii podczas użytkowania. Jego mechanizm otwierania i zamykania umożliwia łatwe przenoszenie, przenoszenie i przechowywanie.

Nazwa Projektu : Herbet, Nazwisko projektanta : Idan Herbet, Imię klienta : IDAN HERBET.

Herbet Przenośna Kuchenka Gazowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.