Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Biżuterii

Merging Galaxies

Kolekcja Biżuterii Kolekcja biżuterii Merging Galaxies autorstwa Olgi Yatskaer opiera się na trzech głównych elementach, z których dwa są wykonane w dwóch różnych rozmiarach, reprezentujących galaktyki, układy planet i planety. Kawałki istnieją w złocie / lapis lazuli, złocie / jadeicie, srebrze / onyksie i srebrze / lapis lazuli. Każdy element ma z tyłu konstrukcję w kształcie sieci, która reprezentuje siły grawitacji. W ten sposób elementy nieustannie zmieniają się podczas noszenia, gdy elementy się obracają. Co więcej, złudzenia optyczne powstają poprzez drobne grawerunki, jakby osadzono małe kamienie szlachetne.

Nazwa Projektu : Merging Galaxies, Nazwisko projektanta : Olga Yatskaer, Imię klienta : Queensberg.

Merging Galaxies Kolekcja Biżuterii

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.