Magazyn Design
Magazyn Design
Renowacja Hotelu

Renovated Fisherman's House

Renowacja Hotelu Hotel SIXX położony jest w wiosce Houhai nad zatoką Haitang w Sanya. Chińskie Morze Południowe znajduje się 10 metrów przed hotelem, a Houhai jest znany jako raj dla surferów w Chinach. Architekt przekształcił pierwotny trzypiętrowy budynek, który od lat służy lokalnej rodzinie rybaków, w hotel o tematyce surfingowej, wzmacniając starą strukturę i renowując przestrzeń wewnątrz.

Nazwa Projektu : Renovated Fisherman's House, Nazwisko projektanta : Li Mi, Imię klienta : MODULO Architects (Shanghai).

Renovated Fisherman's House Renowacja Hotelu

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.