Magazyn Design
Magazyn Design
Japońska Restauracja I Bar

Dongshang

Japońska Restauracja I Bar Dongshang to japońska restauracja i bar znajdująca się w Pekinie, zbudowana z bambusa w różnych formach i rozmiarach. Wizją projektu było stworzenie wyjątkowego środowiska gastronomicznego poprzez przeplatanie japońskiej estetyki z elementami kultury chińskiej. Tradycyjny materiał silnie powiązany ze sztuką i rzemiosłem obu krajów pokrywa ściany i sufity, tworząc intymną atmosferę. Naturalny i zrównoważony materiał symbolizuje filozofię antymiejską w klasycznej chińskiej opowieści o Siedmiu Mędrcach Bambusowego Gaju, a wnętrze przywołuje uczucie spożywania posiłków w bambusowym gaju.

Nazwa Projektu : Dongshang, Nazwisko projektanta : Yuichiro Imafuku, Imię klienta : Imafuku Architects.

Dongshang Japońska Restauracja I Bar

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.