Magazyn Design
Magazyn Design
Etykiety Na Wino

KannuNaUm

Etykiety Na Wino Projekt etykiet na wino KannuNaUm charakteryzuje się wyrafinowanym i minimalistycznym stylem, uzyskanym dzięki poszukiwaniu symboli, które mogą reprezentować ich historię. Terytorium, kultura i pasja winiarzy z Kraju Długowieczności są skondensowane w tych dwóch skoordynowanych etykietach. Całość uwydatnia projekt stuletniej winorośli, który został wykonany techniką wylewania złota w 3D. Projekt ikonograficzny przedstawiający historię tych win, a wraz z nimi historię kraju, z którego się narodziła, Ogliastra, Ziemia Stulecia na Sardynii.

Nazwa Projektu : KannuNaUm, Nazwisko projektanta : Giovanni Murgia, Imię klienta : Cantina Ogliastra.

KannuNaUm Etykiety Na Wino

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.