Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkanie

Nishisando Terrace

Mieszkanie To kondominium składające się z 4 mniejszych trzypiętrowych domów stojących w pobliżu śródmieścia. Krata cedrowa otaczająca na zewnątrz budynku chroni prywatność i zapobiega ograniczającej degradacji bryły budynku pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego. Nawet przy prostym planie kwadratu, spiralnej konstrukcji 3D wykonanej przez połączenie prywatnego ogrodu na różnych poziomach, każde pomieszczenie i korytarz schodowy prowadzą do maksymalnej pojemności tego budynku. Zmiana elewacji z desek cedrowych i kontrolowane proporcje może pozwolić temu budynkowi pozostać organicznym i wtopić się w chwilowe zmiany w mieście.

Nazwa Projektu : Nishisando Terrace, Nazwisko projektanta : Motoki Ishikawa, Imię klienta : MOTOKI ISHIKAWA ARCHITECT AND ASSOCIATES INC..

Nishisando Terrace Mieszkanie

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.