Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyki Wielofunkcyjne

Blue Daisy

Kolczyki Wielofunkcyjne Daisy to złożone kwiaty z dwoma połączonymi w jeden, wewnętrzną i zewnętrzną częścią płatkową. Symbolizuje przeplatanie się dwóch reprezentujących prawdziwą miłość lub ostateczną więź. Projekt łączy się z wyjątkowością kwiatu stokrotki, umożliwiając noszącemu noszenie Blue Daisy na wiele sposobów. Wybór niebieskich szafirów na płatki ma podkreślić inspirację do nadziei, pragnienia i miłości. Żółte szafiry wybrane na centralny płatek kwiatu otaczają noszącego, aby poczuć radość i dumę, dając noszącemu całkowity spokój i pewność w okazywaniu swojej elegancji.

Nazwa Projektu : Blue Daisy, Nazwisko projektanta : Teong Yan Ni, Imię klienta : IVY TEONG.

Blue Daisy Kolczyki Wielofunkcyjne

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.