Magazyn Design
Magazyn Design
Pawilon Jeździecki

Oat Wreath

Pawilon Jeździecki Pawilon jeździecki jest częścią nowo powstającego ośrodka jeździeckiego. Obiekt znajduje się na terenie dziedzictwa kulturowego i jest objęty ochroną obszaru kulturowego historycznego zespołu ekspozycji. Główną koncepcją architektoniczną jest wykluczenie masywnych ścian na rzecz przezroczystych drewnianych elementów koronkowych. Głównym motywem zdobienia elewacji jest stylizowany rytmiczny wzór w postaci kłosów pszenicy lub owsa. Cienkie metalowe kolumny niemal niezauważalnie podtrzymują promienie świetlne sklejonego drewnianego dachu, który unosił się do góry, zakończeniem w postaci stylizowanej sylwetki głowy konia.

Nazwa Projektu : Oat Wreath, Nazwisko projektanta : Polina Nozdracheva, Imię klienta : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Oat Wreath Pawilon Jeździecki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.