Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych

Infibond

Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych Shirli Zamir Design Studio zaprojektowało nowe biuro Infibond w Tel Awiwie. Po przeprowadzeniu badań dotyczących produktu firmy, pomysł polegał na stworzeniu miejsca do pracy, w którym zadawanoby pytania o cienką granicę, która różni się od rzeczywistości wyobraźni, ludzkiego mózgu i technologii oraz znalezienie sposobu, w jaki wszystkie te elementy się łączą. Studio poszukiwało odpowiednich dawek użycia zarówno objętości, linii, jak i pustki, które będą definiować przestrzeń. Plan biura składa się z pokoi menedżerskich, sal konferencyjnych, salonów a-formalnych, kafeterii i otwartej budki, zamkniętych pomieszczeń z budkami telefonicznymi oraz otwartej przestrzeni roboczej.

Nazwa Projektu : Infibond, Nazwisko projektanta : SHIRLI ZAMIR DESIGN STUDIO, Imię klienta : Infibond.

Infibond Projektowanie Wnętrz Pomieszczeń Biurowych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.