Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Ripple

Stolik Kawowy Stosowane środkowe stoły zwykle znajdują się pośrodku przestrzeni i powodują problemy z podejściem. Z tego powodu tabele usług służą do otwierania tej luki. Aby rozwiązać ten problem, Yılmaz Dogan połączył dwie funkcje w projekcie Ripple i opracował dynamiczny projekt produktu, który może być zarówno półką środkową, jak i stołem serwisowym, który porusza się z asymetrycznym ramieniem i porusza się w dal. Ten dynamiczny ruch zbiegł się z płynnymi liniami projektu Ripple'a odbijającymi się od natury, ze zmiennością kropli i falami utworzonymi przez tę kroplę.

Nazwa Projektu : Ripple , Nazwisko projektanta : Yılmaz Dogan, Imię klienta : QZENS Furniture & Design.

Ripple  Stolik Kawowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.