Magazyn Design
Magazyn Design
Pnącze Narzędzie Pomocnicze Do Wzrostu Roślin

Roller Planter

Pnącze Narzędzie Pomocnicze Do Wzrostu Roślin Po latach obserwacji i odkryto, że uprawy pnączy marnują siłę roboczą i mogą powodować szkody w uprawach. I w celu rozwiązania tego problemu. Sadzarka do uprawy roślin pnących wykorzystuje prostą zasadę mechaniczną, aby ułatwić rolnikowi zarządzanie uprawą pnącą. Co więcej, sadzarka do uprawy roślin pnących pobiera materiały o niskiej cenie i ponownie wykorzystuje projekty, aby pomóc potrzebnym ludziom i przyjazne dla środowiska.

Nazwa Projektu : Roller Planter, Nazwisko projektanta : Tse-Fang Lai, Imię klienta : TAIWAN TUNG SANG CHING LTD..

Roller Planter Pnącze Narzędzie Pomocnicze Do Wzrostu Roślin

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.