Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego

Urban Twilight

Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego Przestrzeń jest pełna bogactwa projektowego pod względem zastosowanych materiałów i detali. Plan tego mieszkania to smukły kształt litery Z, który charakteryzuje przestrzeń, ale jednocześnie stanowi wyzwanie dla stworzenia szerokiej i hojnej przestrzeni dla najemców. Projektant nie przewidział ścian, które przecinałyby ciągłość otwartej przestrzeni. W ten sposób do wnętrza wpada naturalne światło słoneczne, które oświetla pomieszczenie tworząc nastrój i czyni przestrzeń wygodną i szeroką. Rzemiosło również podkreśla przestrzeń z drobnymi akcentami. Metal i naturalne materiały kształtują kompozycję projektu.

Nazwa Projektu : Urban Twilight, Nazwisko projektanta : LiChun Chang, Imię klienta : CLUSTER & Associates.

Urban Twilight Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.