Magazyn Design
Magazyn Design
Kieliszek Do Koniaku

30s

Kieliszek Do Koniaku Praca przeznaczona do picia koniaku. Jest dmuchany swobodnie w szklanej pracowni. To sprawia, że każdy kawałek szkła jest indywidualny. Szkło jest łatwe do uchwycenia i wygląda interesująco pod każdym kątem. Kształt kieliszka odbija światło pod różnymi kątami, zapewniając dodatkową przyjemność z picia. Ze względu na spłaszczony kształt filiżanki, możesz postawić szklankę na stole tak, jak chcesz, opierając się na którejkolwiek z jego stron. Nazwa i idea dzieła upamiętniają starzenie się artysty. Projekt odzwierciedla niuanse starzenia i nawiązuje do tradycji starzenia koniaku poprawiającego jakość.

Nazwa Projektu : 30s , Nazwisko projektanta : Saara Korppi, Imię klienta : Saara Korppi.

30s  Kieliszek Do Koniaku

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.