Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

104 Cafe

Projektowanie Wnętrz Projekt jest miejscem, w którym można jeść, pić kawę, spotykać się, pracować w grupach, zachęcać pracowników do większej interakcji, inspirować świeże pomysły i zacieśniać współpracę. Ma za zadanie być miejscem wielofunkcyjnym. Projektanci dodali do przestrzeni kolejną koncepcję, koncepcję czasu. Nasi projektanci chcieli, aby koncepcja czasu wyrażała się poprzez zmieniające się aspekty przestrzenne tej wielofunkcyjnej kawiarni i zwinnej przestrzeni biurowej. Z biegiem czasu, zgodnie z odpowiednim funkcjonalnym planowaniem przestrzennym, pozwala na samookreślenie ducha dla samej firmy.

Nazwa Projektu : 104 Cafe, Nazwisko projektanta : PEI CHIEH LU, Imię klienta : 104 Corporation.

104 Cafe Projektowanie Wnętrz

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.