Magazyn Design
Magazyn Design
Gitara Wielofunkcyjna

Black Hole

Gitara Wielofunkcyjna Czarna dziura to wielofunkcyjna gitara oparta na stylach muzyki hard rock i metal. Kształt ciała daje gitarzystom poczucie komfortu. Jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny na podstrunnicy do generowania efektów wizualnych i programów do nauki. Znaki Braille'a umieszczone za szyjką gitary mogą pomóc osobom niewidomym lub niedowidzącym w grze na gitarze.

Nazwa Projektu : Black Hole, Nazwisko projektanta : Pouladvar, Imię klienta : Pouladvar Design Group.

Black Hole Gitara Wielofunkcyjna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.