Magazyn Design
Magazyn Design
Tradycyjny Strój

Iranian Sarv

Tradycyjny Strój Iranian Sarv to tradycyjny strój wieczorowy. Chce być symbolem Iranu, tak jak jego nazwa. Zainspirowany irańskimi farbami i Sarv (Sarv to nazwa drzewa w Iranie). w biżuterii i Serme-Douzi, aby ubrać się w erze Safaviyeh. Obecnie Termeh pełni rolę dekoracyjną w irańskich domach, celem projektanta jest wprowadzenie zmian poprzez zachowanie oryginalności, modernizację i wprowadzenie jej jako stroju. tkanina, może być używana.

Nazwa Projektu : Iranian Sarv, Nazwisko projektanta : Gol Sarv, Imię klienta : .

Iranian Sarv Tradycyjny Strój

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.