Magazyn Design
Magazyn Design
Fotografia

Livaboards of Maldives

Fotografia Zdjęcie zrobione na pokładach statków morskich Malediwów na okładce roku 2014. Zostało wykonane przy użyciu nieruchomego oktokoptera drona z zamontowanym na nim Nikonem D4. wyjątkowy widok na łódź Maledives Mosaique, w doskonałej lokalizacji i otoczeniu. Chodziło o to, aby pokazać w oficjalnym magazynie malediwy na żywo. Inspiracją dla tego obrazu jest natura i prostota, z myślą o projekcie strony tytułowej. Obraz musiał być tak minimalny, jak to tylko możliwe, pozwalając na zapisanie w nim miejsca na tekst.

Nazwa Projektu : Livaboards of Maldives, Nazwisko projektanta : Ismail Niyaz Mohamed, Imię klienta : A.N Associates.

Livaboards of Maldives Fotografia

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.