Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Chiglia

Stół Chiglia to rzeźbiarski stół, którego kształty przypominają łódkę, ale stanowią też serce całego projektu. Koncepcja została zbadana ze względu na modułowy rozwój, począwszy od podstawowego modelu zaproponowanego tutaj. Liniowość belki na jaskółczy ogon w połączeniu z możliwością swobodnego przesuwania się po niej kręgów, gwarantuje stabilność stołu, pozwala na wydłużenie go. Dzięki tym funkcjom można go łatwo dostosować do środowiska docelowego. Wystarczy zwiększyć liczbę kręgów i długość belki, aby uzyskać pożądane wymiary.

Nazwa Projektu : Chiglia, Nazwisko projektanta : Giuliano Ricciardi, Imię klienta : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Chiglia Stół

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.