Magazyn Design
Magazyn Design
Pojemnik

Goccia

Pojemnik Goccia to pojemnik, który zdobi dom miękkimi kształtami i ciepłobiałymi światłami. To nowoczesne domowe palenisko, miejsce spotkań na happy hour z przyjaciółmi w ogrodzie lub stolik kawowy, aby poczytać książkę w salonie. To zestaw ceramicznych pojemników, w których zmieści się ciepły koc zimowy, a także owoce sezonowe lub butelka świeżego letniego napoju zanurzona w lodzie. Pojemniki zwisają z sufitu za pomocą liny i można je ustawić na żądanej wysokości. Występują w 3 rozmiarach, z których największy można uzupełnić o blat z litego dębu.

Nazwa Projektu : Goccia, Nazwisko projektanta : Giuliano Ricciardi, Imię klienta : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Goccia Pojemnik

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.