Magazyn Design
Magazyn Design
Torba Na Kask

Toba Tank

Torba Na Kask Toba oferuje możliwość zarządzania kaskiem odrzutowym po zaparkowaniu pojazdu. Całkowicie wodoodporne i anty-skrępowane, mają podszewkę, są wyposażone w zamek błyskawiczny, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu / odzysku w 87% i można je przenosić ręcznie, na ramieniu i w plecaku. Toba zaprasza hełm odrzutowy do niestandardowych przedmiotów osobistych. Nosząc kask, zamienia designerską torbę, wygodną i odporną. Jakkolwiek jest noszony, zamek pozostaje przylegający do ciała, zapewniając całkowite bezpieczeństwo. Dla każdego i na każdą okazję, kontekst pracy (jeśli poruszasz się na dwóch kółkach) i czas wolny. Pierwszy pokrowiec na hełm odrzutowy.

Nazwa Projektu : Toba Tank, Nazwisko projektanta : Enrico Enrieu and Emanuela Zaniboni, Imię klienta : Toba Tank.

Toba Tank Torba Na Kask

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.