Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Wielofunkcyjny

Amadai Center

Budynek Wielofunkcyjny Rozkwit narodzin i paradoks surowości / elegancji dostrzegany przez górzysty regionalny krajobraz leży u podstaw koncepcji projektowej. Podczas porodu głowa pojawia się jako pierwsza, więc zakopując połowę budynku, druga połowa wydaje się być głową nad ziemią. Konceptualny paradoks pojawia się w masywnych formach budynku wychodzących z jego zielonego kontekstu, który rozkwitał od wewnątrz poprzez infiltrowane otwarte przestrzenie. Widoczność z miasta na miejsce i poza nim, zrównoważony rozwój, projektowanie kontekstowe, lokalne dziedzictwo oraz poprawa ekologii i społeczne aspekty projektu mają miejsce w designie

Nazwa Projektu : Amadai Center, Nazwisko projektanta : Notash Ghajar Dadjoo, Imię klienta : NDAStudio.

Amadai Center Budynek Wielofunkcyjny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.