Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Powierzchni Handlowych

Studds

Projektowanie Wnętrz Powierzchni Handlowych Studds Accessories Ltd jest producentem kasków i akcesoriów do jednośladów. Hełmy Studds były tradycyjnie sprzedawane w sklepach wielomarkowych. Stąd potrzeba stworzenia tożsamości marki, na którą zasługiwała. D'art stworzył koncepcję sklepu, zawierającego innowacyjne punkty dotykowe, takie jak wirtualna rzeczywistość produktów, interaktywne stoły z ekranem dotykowym i maszyny do dezynfekcji kasków itp. Studds, sklep z kaskami i akcesoriami, przyciągnął znaczną liczbę klientów, odbywając podróż detaliczną klientów do następnego poziomu.

Nazwa Projektu : Studds, Nazwisko projektanta : D'ART PVT LTD, Imię klienta : Studds.

Studds Projektowanie Wnętrz Powierzchni Handlowych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.