Magazyn Design
Magazyn Design
Włoskie Piwo Rzemieślnicze

East Side

Włoskie Piwo Rzemieślnicze Piwo rzemieślnicze w małym miasteczku w środkowych Włoszech, każde piwo ma swoją historię, każda historia jest opowiedziana na etykiecie. Technika kolażu, poza elegancją i wszechstronnością, pozwala na wstawienie elementów wizualnych podkreślających tożsamość produktu, takich jak nawiązania do znaczenia nazwy, typologii piwa i jego składników. Projekt logo, które reprezentuje tożsamość firmy, opiera się na prostym kształcie. Ten kształt został odtworzony na wykrawanych etykietach i na systemie symboli każdego piwa przy użyciu personalizacji, która jest zarówno kolorowa, jak i heraldyczna.

Nazwa Projektu : East Side, Nazwisko projektanta : Roberto Terrinoni, Imię klienta : Roberto Terrinoni.

East Side Włoskie Piwo Rzemieślnicze

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.