Magazyn Design
Magazyn Design
Dom

Zen Mood

Dom Zen Mood to projekt koncepcyjny skupiający się na 3 kluczowych czynnikach: minimalizmie, zdolności adaptacyjnych i estetyce. Poszczególne segmenty są dołączane, tworząc różnorodne kształty i zastosowania: można generować domy, biura lub salony z wykorzystaniem dwóch formatów. Każdy moduł został zaprojektowany z 3,20 x 6,00m rozmieszczonymi na 19m² w obrębie 01 lub 02 piętra. Transport odbywa się głównie za pomocą samochodów ciężarowych, a także może być dostarczony i zainstalowany w ciągu zaledwie jednego dnia. To wyjątkowy, współczesny projekt, który tworzy proste, żywe i kreatywne przestrzenie możliwe dzięki czystej i uprzemysłowionej konstrukcji konstrukcyjnej.

Nazwa Projektu : Zen Mood, Nazwisko projektanta : Francisco Eduardo Sá and Felipe Savassi, Imię klienta : Felipe Savassi Modular Studio.

Zen Mood Dom

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.