Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Biżuterii

Ataraxia

Kolekcja Biżuterii W połączeniu z modą i zaawansowaną technologią projekt ma na celu stworzenie biżuterii, która może nadać elementom starego gotyku nowy styl, omawiając potencjał tradycji we współczesnym kontekście. Zainteresowany sposobem, w jaki klimat gotycki wpływa na publiczność, projekt stara się sprowokować unikalne, indywidualne doświadczenie poprzez zabawną interakcję, badając relacje między projektem a użytkownikami. Syntetyczne kamienie szlachetne, jako materiał z niższego eko-odcisku, zostały pocięte na niezwykle płaskie powierzchnie, aby wylać ich kolory na skórę, aby wzmocnić interakcję.

Nazwa Projektu : Ataraxia, Nazwisko projektanta : Yilan Liu, Imię klienta : Yilan Jewelry.

Ataraxia Kolekcja Biżuterii

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.