Magazyn Design
Magazyn Design
Ilustracja

Anubis The Judge

Ilustracja „Anubis sędzia”; Analizując projekt, jest oczywiste, że projektant skupił się na głównych cechach Anubisa jako ikonicznego symbolu starożytnej i wybitnej epoki. Dodał tytuł „The Judge”, aby pokazać więcej mocy lub siły, jaką posiada postać w jego projekcie. Najwyraźniej projektant dodał głębię i szczegółową uwagę do symboli geometrycznych, których użył w projekcie. Dodał szok owinięty wokół szyi postaci, który również był ciężki.

Nazwa Projektu : Anubis The Judge, Nazwisko projektanta : Najeeb Omar, Imię klienta : Leopard Arts.

Anubis The Judge Ilustracja

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.