Magazyn Design
Magazyn Design
Piekarnia

Schwarzwald Recipe

Piekarnia Podczas spotkania z panią będącą właścicielką tej niemieckiej piekarni w Tajpej, D.More Design Studio inspirowało się zarówno baśniowymi, jak i zwięzłymi wrażeniami z Niemiec. Reprezentując obraz Schwarzwaldu, Schwarzwaldu, skąd pochodzi tajna niemiecka receptura, zrobili całe tło w ciemności i umieścili dwie drewniane kabiny wypełnione chlebem w środkowym lesie, otoczone kultowymi krzesłami Bauhaus z czerwonymi jagodowymi światłami wiszącymi powyżej. Wzór szkieletu drewnianego tradycyjnych niemieckich domów został przekształcony w półki z ramą stalową i fasadę sklepu.

Nazwa Projektu : Schwarzwald Recipe, Nazwisko projektanta : Matt Liao, Imię klienta : D.More Design Studio.

Schwarzwald Recipe Piekarnia

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.