Magazyn Design
Magazyn Design
Salon Fryzjerski

Vibrant

Salon Fryzjerski Przechwytując esencję botanicznego obrazu, w całej alejce powstał podniebny ogród, który od razu zaprasza gości do wygrzewania się, odsuwając się od tłumu, witając ich od wejścia. Zaglądając dalej w przestrzeń, zwężony układ rozciąga się w górę ze szczegółowymi złotymi poprawkami. Metafory botaniczne wciąż są wibrując w całym pomieszczeniu, zastępując zgiełk dochodzący z ulic, i tutaj staje się tajemniczym ogrodem.

Nazwa Projektu : Vibrant, Nazwisko projektanta : Jacksam Yang, Imię klienta : YHS DESIGN.

Vibrant Salon Fryzjerski

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.