Magazyn Design
Magazyn Design
Kinetic Electronic Drums Show

E Drum

Kinetic Electronic Drums Show Zainspirowany żyrosferą. przedstawienie łączy w sobie szereg elementów, które razem tworzą niezwykłe przeżycie. Instalacja zmienia swój kształt i tworzy dynamiczne środowisko dla perkusisty. Edrum przełamuje barierę między dźwiękowym światłem a przestrzenią, każda nuta przekłada się na światło.

Nazwa Projektu : E Drum, Nazwisko projektanta : Idan Herbet, Imię klienta : Teta Music , Cochavi&Klein.

E Drum Kinetic Electronic Drums Show

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.