Magazyn Design
Magazyn Design
Willa

Islamic

Willa To, co było wyjątkowe w tym projekcie, to zachowanie kultury i tradycji tego starożytnego miasta, połączenie projektu z otaczającym środowiskiem i podkreślenie tożsamości kulturowej. Projekt jest zlokalizowany w regionie o wysokiej temperaturze klimatycznej, więc użyłem materiałów odpowiednich dla tego klimatu.

Nazwa Projektu : Islamic, Nazwisko projektanta : AHMED SAMY ELMESALLAMY, Imię klienta : AHMED ELMESALLAMY.

Islamic Willa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.