Magazyn Design
Magazyn Design
Birdhouse

Domik Ptashki

Birdhouse Ze względu na monotonny tryb życia i brak trwałej interakcji z Naturą, człowiek żyje w stanie ciągłego załamania i wewnętrznego niezadowolenia, co nie pozwala mu w pełni cieszyć się życiem. Można to naprawić, poszerzając granice percepcji i zdobywając nowe doświadczenie interakcji człowiek-natura. Dlaczego ptaki? Ich śpiew pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne człowieka, ptaki także chronią środowisko przed szkodnikami. Projekt Domik Ptashki to okazja do stworzenia pomocnego sąsiedztwa i spróbowania roli ornitologa poprzez obserwację i opiekę nad ptakami.

Nazwa Projektu : Domik Ptashki, Nazwisko projektanta : Igor Dydykin, Imię klienta : DYDYKIN Studio .

Domik Ptashki Birdhouse

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.