Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy

Saintly Flavours

Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy Saintly Flavours to zestaw upominkowy dla smakoszy, skierowany do konsumentów luksusowych sklepów. Podążając za trendem, w którym jedzenie i jadalnia stały się modne, inspiracją dla projektu jest katolicki temat modowy Met Gala 2018. Jeremy Bonggu Kang próbował stworzyć wygląd, który przyciąga wzrok konsumentów z wyższej półki, wykorzystując ozdobny i tradycyjny styl wytrawiania ilustracji, aby przedstawić bogatą tradycję sztuki i wysokiej jakości wytwarzania żywności w katolickich klasztorach.

Nazwa Projektu : Saintly Flavours, Nazwisko projektanta : Bonggu (Jeremy) Kang, Imię klienta : Jeremy Bonggu Kang.

Saintly Flavours Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.