Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Blue Chip Indulgence

Restauracja Blue Chip Indulgence to projekt, który prezentuje harmonijne połączenie klasycznych i nowoczesnych projektów, ożywionych elegancką, dojrzałą i ciepłą atmosferą. Biorąc pod uwagę strukturę i architekturę kolonialnej rezydencji, w której znajduje się restauracja Blanc, większość otoczenia została stworzona tak, aby naśladować staroangielski klimat, włączając nowoczesne wyposażenie z wykorzystaniem niestandardowych mebli i wyposażenia z drobnymi detalami. Wyselekcjonowany projekt pozwala restauracji na elastyczną obsługę klientów, zapewniając jednocześnie prywatność i przyjemność wszystkim typom klientów.

Nazwa Projektu : Blue Chip Indulgence, Nazwisko projektanta : Chaos Design Studio, Imię klienta : Chaos Design Studio.

Blue Chip Indulgence Restauracja

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.