Magazyn Design
Magazyn Design
Rozkładany Stół

Lido

Rozkładany Stół Lido składa się do małego prostokątnego pudełka. Po złożeniu służy jako schowek na drobne przedmioty. Jeśli podniosą boczne talerze, z pudełka wystają wspólne nogi, a Lido zamienia się w stolik do herbaty lub małe biurko. Podobnie, jeśli całkowicie rozłożą boczne płyty po obu stronach, przekształca się w duży stół, którego górna płyta ma szerokość 75 cm. Ten stół może być używany jako stół jadalny, szczególnie w Korei i Japonii, gdzie siedzenie na podłodze podczas posiłku jest powszechną kulturą.

Nazwa Projektu : Lido, Nazwisko projektanta : Nak Boong Kim, Imię klienta : Kim Nak Boong Institute of wooden furniture.

Lido Rozkładany Stół

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.