Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

TER

Restauracja TER to koncepcja restauracji, która została opracowana po katastrofie lasu Art Sella w Malga Costa we Włoszech. Katastrofa zrodziła pytanie - jak wygląda „stabilna” przestrzeń? Fizjologicznie i fizycznie. Jak można przywrócić przestrzeń do życia po przeżyciu nieszczęścia? Restauracja wtapia się w otoczenie, działając jak kolejna skała w krajobrazie. Odróżnia ją dym wydobywający się z jej środka, który stwarza poczucie powabu i intrygi. To widok, który przyciąga ludzi w kierunku centrum - przywracając sedno Art Sella.

Nazwa Projektu : TER, Nazwisko projektanta : Coral Mesika, Imię klienta : COCO Atelier.

TER Restauracja

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.