Magazyn Design
Magazyn Design
Promocja Marki

Project Yellow

Promocja Marki Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.

Visual Ip Design

Project Yellow

Visual Ip Design Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.

Projektowanie Wnętrz

Gray and Gold

Projektowanie Wnętrz Szary kolor uważany jest za nudny. Ale dziś ten kolor jest jednym z nagłówków w takich stylach jak loft, minimalizm i hi-tech. Szary to kolor preferujący prywatność, spokój i odpoczynek. Najczęściej zaprasza tych, którzy pracują z ludźmi lub są zaangażowani w wymagania poznawcze, jako ogólny kolor wnętrza. Ściany, sufit, meble, zasłony i podłogi są szare. Różnią się tylko odcienie i nasycenie szarości. Złoto zostało dodane przez dodatkowe detale i akcesoria. Podkreśla go rama obrazu.

Redesign Tożsamości Marki

InterBrasil

Redesign Tożsamości Marki Inspiracją do przemyślenia i przeprojektowania marki były zmiany w zakresie modernizacji i integracji w kulturze firmy. Projekt serca nie mógł już być zewnętrzny w stosunku do marki, inspirując partnerstwo zarówno wewnętrznie z pracownikami, jak i klientami. Zintegrowany związek między korzyściami, zaangażowaniem i jakością usług. Od kształtu po kolory, nowy projekt łączy serce z literą B i krzyż zdrowia w T. Dwa słowa połączone w środku sprawiają, że logo wygląda jak jedno słowo, jeden symbol, łączący R i B w serce.

Projekt Marki

EXP Brasil

Projekt Marki Projekt marki EXP Brasil wywodzi się z firmowych zasad jedności i partnerstwa. Wykorzystując mieszankę technologii i designu w swoich projektach, jak w życiu biurowym. Element typografii reprezentuje jedność i siłę tej firmy. Projekt litery X jest solidny i zintegrowany, ale bardzo lekki i technologiczny. Marka reprezentuje życie studyjne, z elementami w literach, zarówno w pozytywnej, jak i negatywnej przestrzeni, która łączy ludzi i design, indywidualny i zbiorowy, prosty z technologicznym, lekki i wytrzymały, profesjonalny i osobisty.

Zestaw Do Kawy

Riposo

Zestaw Do Kawy Projekt serwisu został zainspirowany dwiema szkołami początku XX wieku - niemieckim Bauhausem i rosyjską awangardą. Ścisła prosta geometria i przemyślana funkcjonalność w pełni odpowiada duchowi ówczesnych manifestów: „co wygodne, piękne”. Jednocześnie podążając za nowoczesnymi trendami, projektantka łączy w tym projekcie dwa kontrastowe materiały. Klasyczną białą mleczną porcelanę uzupełniają jasne pokrywki wykonane z korka. Funkcjonalność projektu poparta jest prostymi, wygodnymi uchwytami oraz ogólną użytecznością formy.