Magazyn Design
Magazyn Design
Gabinet Kosmetyczny

Chun Shi

Gabinet Kosmetyczny Koncepcja projektowa tego projektu to „klinika w przeciwieństwie do kliniki” i została zainspirowana kilkoma małymi, ale pięknymi galeriami sztuki, a projektanci mają nadzieję, że ta klinika ma temperament galeryjny. W ten sposób goście mogą poczuć eleganckie piękno i swobodną atmosferę, a nie stresujące środowisko kliniczne. Dodali baldachim przy wejściu i basen bez krawędzi. Basen wizualnie łączy się z jeziorem i odzwierciedla architekturę oraz światło dzienne, przyciągając gości.

Wisiorek

Taq Kasra

Wisiorek Taq Kasra, co oznacza łuk kasra, jest pamiątką po Królestwie Sasani, które jest teraz w Iraku. Ten wisiorek inspirowany geometrią Taq kasra i wielkością dawnych suwerenności, która była w ich strukturze i subiektywizmie, został użyty w tej metodzie architektonicznej do stworzenia tego etosu. Najważniejszym atrybutem jest nowoczesny design, który sprawił, że jest to dzieło o wyraźnym widoku, dzięki czemu z boku wygląda jak tunel i wprowadza subiektywizm, a od frontu tworzy przestrzeń łukową.

Stolik Kawowy

Planck

Stolik Kawowy Stół wykonany jest z różnych kawałków sklejki, które są sklejane pod ciśnieniem. Powierzchnie są wyszlifowane i pokryte matowym i bardzo mocnym lakierem. Istnieją 2 poziomy - ponieważ wnętrze stołu jest puste - co jest bardzo praktyczne do umieszczania czasopism lub pledów. Pod stołem wbudowane są koła kuliste. Więc szczelina między podłogą a stołem jest bardzo mała, ale jednocześnie można ją łatwo przesuwać. Sposób użycia sklejki (pionowy) sprawia, że jest ona bardzo wytrzymała.

Salon Biznesowy

Rublev

Salon Biznesowy Projekt salonu inspirowany jest rosyjskim konstruktywizmem, wieżą Tatlin i kulturą rosyjską. Wieże w kształcie unii są wykorzystywane jako przyciągające wzrok w salonie, tworząc różne przestrzenie w salonie jako pewien rodzaj podziału na strefy. Dzięki okrągłym kopułom salon jest wygodnym obszarem z różnymi strefami o łącznej pojemności 460 miejsc. Obszar ten jest postrzegany z różnymi rodzajami miejsc do siedzenia, do spożywania posiłków; pracujący; komfort i relaks. Okrągłe kopuły świetlne umieszczone w falistym suficie zapewniają dynamiczne oświetlenie, które zmienia się w ciągu dnia.

Dom Mieszkalny

SV Villa

Dom Mieszkalny Założeniem SV Villa jest zamieszkanie w mieście z przywilejami wiejskimi i współczesnym designem. Miejsce, z niezrównanymi widokami na Barcelonę, wzgórze Montjuic i Morze Śródziemne w tle, stwarza niezwykłe warunki oświetleniowe. Dom stawia na lokalne materiały i tradycyjne metody produkcji przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu estetyki. To dom, który ma wrażliwość i szacunek dla swojego miejsca

Pakowane Koktajle

Boho Ras

Pakowane Koktajle Boho Ras sprzedaje pakowane koktajle wykonane z najlepszych lokalnych alkoholi indyjskich. Produkt ma czeski klimat, który oddaje niekonwencjonalny styl życia artystycznego, a wizualizacje produktu są abstrakcyjnym obrazem szumu, jaki odczuwa konsument po wypiciu koktajlu. Doskonale udało mu się osiągnąć punkt środkowy, w którym spotykają się globalne i lokalne, gdzie łączą się, tworząc glocalowy klimat dla produktu. Boho Ras sprzedaje czyste alkohole w butelkach 200ml oraz koktajle w opakowaniach 200ml i 750ml.