Magazyn Design
Magazyn Design
Hypercar

Brescia Hommage

Hypercar W czasach zaawansowanych technologicznie wszystkich cyfrowych gadżetów, płaskich ekranów dotykowych i racjonalnych pojazdów jednokomorowych, projekt Brescia Hommage jest oldschoolowym, dwumiejscowym studium projektowym hipersamochodu, pomyślanym jako celebracja epoki, w której elegancka prostota, wysoce dotykowa materialność, surowa moc, czyste piękno i bezpośredni związek między człowiekiem a maszyną były regułą gry. Czas, w którym odważni i pomysłowi ludzie, jak sam Ettore Bugatti, tworzyli urządzenia mobilne, które zadziwiały świat.

Baseny

Termalija Family Wellness

Baseny Termalija Family Wellness to najnowszy z serii projektów, które Enota zbudowała w Terme Olimia w ciągu ostatnich piętnastu lat i kończy całkowitą transformację kompleksu uzdrowiskowego. Widziany z daleka kształt, kolor i skala nowej, skupionej struktury czworościennych brył jest kontynuacją skupiska okolicznych wiejskich budynków, wizualnie rozciągających się w samo serce kompleksu. Nowy dach działa jak duży letni cień i nie przywłaszcza sobie żadnej cennej przestrzeni zewnętrznej.

Automatyczna Sokowirówka

Toromac

Automatyczna Sokowirówka Toromac został specjalnie zaprojektowany ze swoim mocnym wyglądem, aby wprowadzić nowy sposób spożywania świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Stworzony z myślą o maksymalnej ekstrakcji soku, jest przeznaczony dla restauracji, kawiarni i supermarketów, a jego najwyższej jakości konstrukcja zapewnia przyjazne wrażenia, zapewniając smak, zdrowie i higienę. Posiada innowacyjny system, który tnie owoce w pionie i ściska ich połówki za pomocą ciśnienia obrotowego. Oznacza to, że maksymalna wydajność jest osiągana bez ściskania lub dotykania skorupy.

Etykieta Piwa

Carnetel

Etykieta Piwa Projekt etykiety piwa w stylu Art Nouveau. Etykieta piwa zawiera również wiele szczegółów dotyczących procesu warzenia. Konstrukcja pasuje również do dwóch różnych butelek. Można to zrobić po prostu drukując projekt na 100-procentowym wyświetlaczu i 70-procentowym rozmiarze. Etykieta jest połączona z bazą danych, co zapewnia, że każda butelka otrzymuje unikalny numer napełnienia.

Tożsamość Marki

BlackDrop

Tożsamość Marki To jest osobista strategia marki i projekt tożsamości. BlackDrop to sieć sklepów i marka zajmująca się sprzedażą i dystrybucją kawy. BlackDrop to osobisty projekt, początkowo opracowany w celu nadania ton i kreatywnego kierunku dla niezależnych, osobistych firm kreatywnych. Ta tożsamość marki została stworzona w celu pozycjonowania Aleksa jako zaufanego konsultanta marki w społeczności startupowej. BlackDrop oznacza zgrabną, współczesną, przejrzystą markę startupową, która ma na celu stać się ponadczasową, rozpoznawalną i wiodącą w branży marką.

Serie Fotograficzne

U15

Serie Fotograficzne Projekt artystów wykorzystuje cechy budynku U15 do stworzenia skojarzeń z naturalnymi elementami obecnymi w zbiorowej wyobraźni. Wykorzystując konstrukcję budynku i jego części, a także kolory i kształty, starają się przywołać bardziej szczegółowe lokalizacje, takie jak chiński kamienny las, amerykańska wieża diabła, jako typowe ikony przyrody, takie jak wodospady, rzeki i skaliste zbocza. Aby nadać każdemu obrazowi inną interpretację, artyści badają budynek w sposób minimalistyczny, używając różnych ujęć i perspektyw.