Magazyn Design
Magazyn Design
Napój

Firefly

Napój Ten projekt to nowy koktajl z Chia, głównym pomysłem było zaprojektowanie koktajlu, który ma kilka faz smakowych, ten projekt jest również dostępny w różnych kolorach, które można zobaczyć w czarnym świetle, co sprawia, że nadaje się na imprezy i do klubów. Chia może wchłonąć i zachować każdy smak i kolor, więc robiąc koktajl z Firefly, można krok po kroku doświadczyć różnych smaków.Wartość odżywcza tego produktu jest wyższa w porównaniu z innymi koktajlami, a to wszystko ze względu na wysoką wartość odżywczą i niską kaloryczność Chia . Ten projekt to nowy rozdział w historii drinków i koktajli.

Kapsułka

Wildcook

Kapsułka Kapsułka Wild Cook to kapsułka z różnorodnymi naturalnymi składnikami, przeznaczona do wędzenia potraw oraz tworzenia różnych smaków i zapachów. Większość ludzi uważa, że jedynym sposobem na wędzenie potraw jest spalanie różnych rodzajów drewna, ale prawda jest taka, że można przyrządzać potrawy wędzone przy użyciu wielu materiałów i nadać im zupełnie nowy smak i zapach. Projektanci zdali sobie sprawę z różnic smakowych na całym świecie i dlatego ten projekt jest całkowicie elastyczny, jeśli chodzi o użyteczność w różnych regionach. Te kapsułki są w postaci mieszanych i pojedynczych składników.

Lokówka

Nano Airy

Lokówka Nano przewiewna lokówka wykorzystuje innowacyjną technologię jonów ujemnych. Długo zachowuje gładką teksturę, miękkie lśniące loki, lokówka została poddana nano-ceramicznej powłoce, jest bardzo gładka. Delikatnie i szybko podkręca włosy ciepłym powietrzem jonów ujemnych. W porównaniu z lokówkami bez powietrza można wykończyć włosy bardziej miękkimi. Podstawowy kolor produktu to miękka, ciepła i czysta matowa biel, a akcentem jest różowe złoto.

Prostownica

Nano Airy

Prostownica Nano przewiewna prostownica łączy nanoceramiczne materiały powłokowe z innowacyjną technologią żelaza ujemnego, która delikatnie i elegancko nadaje włosom prosty kształt. Dzięki czujnikowi magnetycznemu w górnej części nasadki i korpusu urządzenie wyłącza się automatycznie po zamknięciu nasadki, co jest bezpieczne do noszenia. Kompaktowy korpus z ładowalną bezprzewodową konstrukcją USB jest łatwy do przechowywania w torebce i noszenia, pomagając kobietom zachować elegancką fryzurę w dowolnym miejscu i czasie. Biało-różowa kolorystyka nadaje urządzeniu kobiecego charakteru.

Pudełko Na Lunch

The Portable

Pudełko Na Lunch Branża gastronomiczna kwitnie, a jedzenie na wynos stało się koniecznością dla współczesnych ludzi. W tym samym czasie wygenerowano również dużo śmieci. Wiele pudełek na żywność używanych do przechowywania żywności można poddać recyklingowi, ale plastikowe torby używane do pakowania pudełek na posiłki w rzeczywistości nie nadają się do recyklingu. Aby zmniejszyć zużycie plastikowych toreb, połączono funkcje pudełka na posiłek i plastiku, aby zaprojektować nowe pudełka na lunch. Pudełko na bele zamienia swoją część w uchwyt, który jest łatwy do przenoszenia i może zawierać wiele pudełek na posiłki, znacznie zmniejszając użycie plastikowych toreb do pakowania pudełek na posiłki.

Golarka

Alpha Series

Golarka Seria Alpha to kompaktowa, półprofesjonalna golarka, która poradzi sobie z podstawowymi zadaniami związanymi z pielęgnacją twarzy. Również produkt oferujący higieniczne rozwiązania z nowatorskim podejściem w połączeniu z piękną estetyką. Prostota, minimalizm i funkcjonalność w połączeniu z łatwą interakcją z użytkownikiem budują podstawy projektu. Radość z użytkowania to podstawa. Końcówki można łatwo zdjąć z golarki i umieścić w schowku. Stacja dokująca służy do ładowania golarki i czyszczenia końcówek obsługiwanych za pomocą światła UV wewnątrz komory przechowywania.