Magazyn Design
Magazyn Design
Bransoletka

Phenotype 002

Bransoletka Forma bransoletki Phenotype 002 jest wynikiem cyfrowej symulacji wzrostu biologicznego. Algorytm zastosowany w procesie twórczym pozwala na naśladowanie zachowania struktury biologicznej tworząc niezwykłe organiczne kształty, uzyskując dyskretne piękno dzięki optymalnej strukturze i uczciwości materiału. Prototyp jest materializowany przy użyciu technologii druku 3D. W końcowym etapie biżuteria jest ręcznie odlewana z mosiądzu, polerowana i wykończona z dbałością o szczegóły.

Nazwa Projektu : Phenotype 002, Nazwisko projektanta : Maciej Nisztuk, Imię klienta : In Silico.

Phenotype 002 Bransoletka

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.