Magazyn Design
Magazyn Design
Bransoletka

Phenotype 002

Bransoletka Forma bransoletki Phenotype 002 jest wynikiem cyfrowej symulacji wzrostu biologicznego. Algorytm zastosowany w procesie twórczym pozwala na naśladowanie zachowania struktury biologicznej tworząc niezwykłe organiczne kształty, uzyskując dyskretne piękno dzięki optymalnej strukturze i uczciwości materiału. Prototyp jest materializowany przy użyciu technologii druku 3D. W końcowym etapie biżuteria jest ręcznie odlewana z mosiądzu, polerowana i wykończona z dbałością o szczegóły.

Nazwa Projektu : Phenotype 002, Nazwisko projektanta : Maciej Nisztuk, Imię klienta : In Silico.

Phenotype 002 Bransoletka

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.