Magazyn Design
Magazyn Design
Bransoletka

Phenotype 002

Bransoletka Forma bransoletki Phenotype 002 jest wynikiem cyfrowej symulacji wzrostu biologicznego. Algorytm zastosowany w procesie twórczym pozwala na naśladowanie zachowania struktury biologicznej tworząc niezwykłe organiczne kształty, uzyskując dyskretne piękno dzięki optymalnej strukturze i uczciwości materiału. Prototyp jest materializowany przy użyciu technologii druku 3D. W końcowym etapie biżuteria jest ręcznie odlewana z mosiądzu, polerowana i wykończona z dbałością o szczegóły.

Nazwa Projektu : Phenotype 002, Nazwisko projektanta : Maciej Nisztuk, Imię klienta : In Silico.

Phenotype 002 Bransoletka

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.