Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Slabs House

Dom Mieszkalny The Slab House został zaprojektowany z myślą o zestawieniu materiałów budowlanych, łącząc drewno, beton i stal. Projekt jest jednocześnie hiper-nowoczesny i dyskretny. Ogromne okna są natychmiastowym punktem centralnym, ale są chronione przed warunkami atmosferycznymi i widokiem ulicy przez betonowe płyty. Ogrody są mocno wkomponowane w posesję, zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze, dzięki czemu mieszkańcy mogą poczuć więź z naturą, wchodząc w interakcję z nieruchomością, tworząc niepowtarzalny przepływ, gdy przemieszczamy się od wejścia do części mieszkalnej.

Dom

VH Green

Dom Dom jest zielony w płaszczyźnie i stereoskopowo, co stwarza dobre środowisko zarówno dla mieszkańców, jak i miasta. W słonecznym regionie Azji Breeze Soleil używa tej zieleni to bardzo skuteczny sposób myślenia. Można uzyskać nie tylko funkcję osłony przeciwsłonecznej w okresie letnim, ale także ochronę prywatności, uniknięcie hałasu ulicznego i efekt chłodzenia dzięki automatycznemu nawadnianiu.

Kościół

Mary Help of Christian Church

Kościół Biorąc pod uwagę rozszerzenie społeczności katolickiej i wzrost liczby turystów na wyspie Samui, Suratthani. Zewnętrzna część kościoła Maryi Wspomożycielki została zaprojektowana jako połączenie modlitewnych rąk, skrzydeł kątowych i promieni Ducha Świętego. Przestrzeń wewnętrzna, bezpieczeństwo jak w łonie matki. Dzięki zastosowaniu długiej i wąskiej pustej przestrzeni oraz dużego lekkiego izolacyjnego skrzydła zbudowano betonowe skrzydło przechodzące przez lekką pustkę, aby stworzyć cień, który zmienia się w czasie, a jednocześnie zachowuje komfort wnętrza. Zminimalizuj symboliczną dekorację i użyj naturalnego materiału, aby pokornie uspokoić się podczas modlitwy.

Dom Mieszkalny

Abstract House

Dom Mieszkalny Rezydencja wykorzystuje nowoczesną estetykę, zachowując centralny dziedziniec, który przywołuje tradycyjne kuwejckie praktyki w budowaniu domów. Tutaj rezydencja może uznawać zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość, bez konfliktu. Fontanna na stopniach głównych drzwi rozchodzi się na zewnątrz, a szkło od podłogi do sufitu pomaga zachować bardziej otwarte przestrzenie, umożliwiając użytkownikom bezproblemowe przechodzenie między zewnętrzem a wnętrzem, przeszłością i teraźniejszością.

Sofa

Shell

Sofa Sofa Shell pojawiła się jako połączenie zarysu muszli morskich i trendów w modzie w naśladowaniu technologii egzoszkieletu i druku 3D. Celem było stworzenie sofy z efektem złudzenia optycznego. Powinny to być meble lekkie i przewiewne, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Aby uzyskać efekt lekkości, zastosowano siatkę nylonowych lin. W ten sposób twardość tuszy jest równoważona przez tkanie i miękkość linii sylwetki. Sztywna podstawa pod narożnymi sekcjami siedziska może służyć jako stoliki boczne, a miękkie siedziska i poduszki nad głową dopełniają kompozycję.

Restauracja

Chuans Kitchen II

Restauracja Chuan's Kitchen II, która bierze za medium zarówno czarną glinę Sichuan Yingjing, jak i wydobytą ziemię z konstrukcji metra, to eksperymentalna restauracja zbudowana na współczesnym eksperymencie tradycyjnej sztuki ludowej. Przekraczając granice materiałów i odkrywając nowoczesną formę tradycyjnej sztuki ludowej, Infinity Mind wydobył uszczelki wyrzucone po wypaleniu czarnej ceramiki Yingjing i wykorzystał je jako główny element dekoracji w Chuan's Kitchen II.