Magazyn Design
Magazyn Design
Multi Przestrzeń Komercyjna

La Moitie

Multi Przestrzeń Komercyjna Nazwa projektu La Moitie pochodzi od francuskiego tłumaczenia half, a projekt trafnie odzwierciedla to poprzez równowagę, jaka została zachowana między przeciwstawnymi elementami: kwadratem i kołem, światłem i ciemnością. Biorąc pod uwagę ograniczoną przestrzeń, zespół starał się ustalić zarówno połączenie, jak i podział między dwoma oddzielnymi obszarami handlowymi poprzez zastosowanie dwóch przeciwstawnych kolorów. Chociaż granica między różową i czarną przestrzenią jest wyraźna, ale także rozmyta z różnych perspektyw. Spiralne schody, w połowie różowe i pół czarne, są umieszczone pośrodku sklepu i zapewniają.

Kampania Reklamowa

Feira do Alvarinho

Kampania Reklamowa Feira do Alvarinho to coroczna impreza winiarska, która odbywa się w Moncao w Portugalii. Aby zakomunikować wydarzenie, stworzono starożytne i fikcyjne królestwo. Posiadające własną nazwę i cywilizację Królestwo Alvarinho, tak nazwane, ponieważ Moncao jest znane jako kolebka wina Alvarinho, zostało zainspirowane prawdziwą historią, miejscami, kultowymi ludźmi i legendami Moncao. Największym wyzwaniem tego projektu było przeniesienie prawdziwej historii terytorium do projektu postaci.

Drukowana Tkanina

The Withering Flower

Drukowana Tkanina Withering Flower to celebracja mocy obrazu kwiatu. Kwiat jest popularnym tematem opisywanym jako personifikacja w literaturze chińskiej. W przeciwieństwie do popularności kwitnącego kwiatu, obrazy gnijącego kwiatu są często kojarzone z przekleństwami i tabu. Kolekcja przygląda się temu, co kształtuje postrzeganie przez społeczność tego, co wzniosłe i nędzne. Zaprojektowana w tiulowych sukienkach o długości od 100 cm do 200 cm, z sitodrukiem na półprzezroczystych materiałach siatkowych, technika tekstylna sprawia, że nadruki pozostają nieprzezroczyste i rozciągliwe na siatce, tworząc wrażenie unoszących się w powietrzu nadruków.

Medyczne Centrum Urody

LaPuro

Medyczne Centrum Urody Design to coś więcej niż dobra estetyka. To jest sposób wykorzystania przestrzeni. Centrum medyczne zintegrowało formę i funkcjonowało jako jedno. Zrozumienie wymagań użytkowników i zapewnienie im wrażenia wszystkich subtelnych akcentów w otaczającym środowisku, które przynosi ulgę i autentyczną troskę. Projekt i nowa technologia zapewniają rozwiązania dla użytkownika i łatwe w zarządzaniu. W trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i opiekę medyczną ośrodek zastosował ekologiczne materiały i monitorował proces budowy. Wszystkie elementy są zintegrowane z projektem tam, gdzie jest naprawdę odpowiednie dla użytkowników.

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej

ODTU Sanat 20

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Z okazji 20. roku ODTU Sanat, corocznego festiwalu sztuki organizowanego przez Middle East Technical University, prośba polegała na zbudowaniu języka wizualnego, który podkreślałby kolejne 20 lat festiwalu. Zgodnie z życzeniem, 20. rok festiwalu podkreślono, podchodząc do niego jak do odsłoniętego zakrytego dzieła sztuki. Cienie tych samych kolorowych warstw, które tworzą cyfry 2 i 0, stworzyły iluzję 3D. Ta iluzja daje poczucie ulgi, a liczby wyglądają, jakby wtapiały się w tło. Wyrazisty wybór kolorów tworzy subtelny kontrast ze spokojem falujących 20.

Whisky Malbec

La Orden del Libertador

Whisky Malbec Próbując połączyć różne elementy odnoszące się do nazwy produktu, projekt wzmacnia przekaz, jaki proponuje. Przekazuje ekscytujący i intrygujący obraz. Ilustracja wyzywającego kondora pokazującego skrzydła, oznacza poczucie wolności, połączone z symetrycznym i sugestywnym medalem, dodane do ilustracji w tle z wyimaginowanym krajobrazem, który wnosi poezję do projektu, tworzy idealne połączenie, aby przekazać pożądane przesłanie. Stonowana paleta kolorów nadaje mu ekskluzywne cechy, a typograficzne przeznaczenie przenosi się na produkt tradycyjny i historyczny.