Magazyn Design
Magazyn Design
Książka Koncepcyjna I Plakat

PLANTS TRADE

Książka Koncepcyjna I Plakat PLANTS TRADE to seria nowatorskich i artystycznych form okazów botanicznych, które zostały opracowane w celu budowania lepszych relacji między człowiekiem a przyrodą, a nie materiałów edukacyjnych. Książka koncepcyjna dotycząca handlu roślinami została przygotowana, aby pomóc Ci zrozumieć ten kreatywny produkt. Książka, zaprojektowana w dokładnie takim samym rozmiarze jak produkt, zawiera nie tylko zdjęcia natury, ale także unikalną grafikę inspirowaną mądrością natury. Co ciekawsze, grafika jest starannie drukowana metodą typografii, dzięki czemu każdy obraz różni się kolorem lub fakturą, podobnie jak naturalne rośliny.

Dom Mieszkalny

Tei

Dom Mieszkalny Doceniono fakt, że wygodne życie po przejściu na emeryturę, które pozwala w pełni wykorzystać teren na zboczu wzgórza, jest realizowane poprzez stały projekt w zwykły sposób. Spożywać bogate środowisko. Ale tym razem nie jest to architektura willi, ale mieszkania osobiste. Potem najpierw zaczęliśmy tworzyć strukturę, na podstawie której jest w stanie wygodnie spędzić zwykłe życie, bez nieracjonalności całego planu.

Pierścień

Arch

Pierścień Projektantka czerpie inspirację z kształtu konstrukcji łukowych i tęczy. Dwa motywy - łuk i kropla, łączą się w jedną trójwymiarową formę. Łącząc minimalne linie i formy oraz wykorzystując proste i powszechne motywy, powstaje prosty i elegancki pierścień, który jest odważny i zabawny, zapewniając przestrzeń dla przepływu energii i rytmu. Pod różnymi kątami zmienia się kształt pierścienia - kształt kropli jest oglądany z przodu, kształt łuku jest oglądany z boku, a krzyż jest oglądany z góry. Zapewnia to użytkownikowi stymulację.

Pierścień

Touch

Pierścień Za pomocą prostego gestu dotyk daje bogate emocje. Poprzez pierścień Touch projektant stara się przekazać to ciepłe i bezkształtne uczucie zimnym i solidnym metalem. 2 łuki są połączone w pierścień, który sugeruje trzymanie się przez 2 osoby. Pierścień zmienia swój wygląd, gdy jego położenie jest obracane na palcu i oglądane pod różnymi kątami. Kiedy połączone części zostaną umieszczone między palcami, pierścień ma kolor żółty lub biały. Kiedy połączone części są umieszczone na palcu, możesz cieszyć się jednocześnie żółtym i białym kolorem.

Wewnętrzne Części Wspólne

Highpark Suites

Wewnętrzne Części Wspólne Obszary wspólne Highpark Suites odkrywają płynną integrację miejskiego stylu życia pokolenia Y z ekologicznym życiem, biznesem, wypoczynkiem i społecznością. Począwszy od holi z efektownym wow, po rzeźbiarskie podniebne korty, sale funkcyjne i modne sale konferencyjne, te strefy rekreacyjne są przeznaczone dla mieszkańców do wykorzystania jako przedłużenie ich domów. Zainspirowany płynnym życiem na zewnątrz w pomieszczeniach, elastycznością, interaktywnymi chwilami i paletą miejskich kolorów i tekstur, MIL Design przesunął granice, aby stworzyć wyjątkową, zrównoważoną i holistyczną społeczność, w której każda przestrzeń ma na uwadze mieszkańców i środowisko tropikalne.

Księgarnia, Galeria Handlowa

Jiuwu Culture City , Shenyang

Księgarnia, Galeria Handlowa Zadaniem Jato Design było przekształcenie tradycyjnej księgarni w dynamiczną, wielofunkcyjną przestrzeń - aby była nie tylko centrum handlowym, ale także kulturalnym centrum wydarzeń inspirowanych książkami i nie tylko. Centrum to przestrzeń „bohatera”, w której goście przenoszą się do jaśniejszego, wykończonego drewnem otoczenia, wzbogaconego o dramatyczne projekty. Kokony przypominające latarnie zwisają z sufitu, a klatki schodowe służą jako pomieszczenia ogólnodostępne, które zachęcają odwiedzających do pozostania i czytania podczas siedzenia na schodach.