Magazyn Design
Magazyn Design
Rzeźba Publiczna

Bubble Forest

Rzeźba Publiczna Bubble Forest to publiczna rzeźba wykonana z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Oświetlona jest programowalnymi lampami RGB LED, co pozwala rzeźbie na spektakularną metamorfozę po zachodzie słońca. Powstał jako refleksja na temat zdolności roślin do produkcji tlenu. Tytułowy las składa się z 18 stalowych pni / pni zakończonych koronami w postaci kulistych konstrukcji przedstawiających pojedynczy bąbelek powietrza. Bubble Forest odnosi się do flory lądowej, a także tej znanej z dna jezior, mórz i oceanów

Rezydencja Rodzinna

Sleeve House

Rezydencja Rodzinna Ten naprawdę wyjątkowy dom został zaprojektowany przez znanego architekta i uczonego Adama Dayema i niedawno zdobył drugie miejsce w konkursie American-Architects US Building of the Year. Dom 3-BR / 2,5-kąpielowy położony jest na otwartych, pofałdowanych łąkach, w otoczeniu zapewniającym prywatność, a także spektakularne widoki na dolinę i góry. Równie enigmatyczna, co praktyczna konstrukcja została pomyślana schematycznie jako dwie przecinające się tuleje objętości. Fasada ze zwęglonego drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony nadaje domowi szorstką, zwietrzałą teksturę, będącą współczesną reinterpretacją starych stodół w dolinie Hudson.

Walizka Ekologiczna

Rhita

Walizka Ekologiczna Montaż i demontaż zaprojektowany ze względu na zrównoważony rozwój. Dzięki zaprojektowanemu innowacyjnemu systemowi zawiasów 70 procent części zostało zredukowanych, brak kleju lub nitów do mocowania, brak szycia wewnętrznej wyściółki, co ułatwia naprawę i zmniejszenie o 33 procent objętości ładunku, ostatecznie wydłuża walizkę koło życia. Wszystkie części można kupić osobno, w celu dostosowania własnej walizki lub wymiany części, bez konieczności zwracania walizki do centrum napraw, oszczędza czas i zmniejsza ślad węglowy podczas transportu.

Metalowe Krzesło

Tomeo

Metalowe Krzesło W latach 60-tych wizjonerscy projektanci opracowali pierwsze plastikowe meble. Talent projektantów w połączeniu z uniwersalnością substancji sprawił, że jest ona niezbędna. Uzależnili się od niej zarówno projektanci, jak i konsumenci. Dziś znamy zagrożenia dla środowiska. Mimo to tarasy restauracji pozostają wypełnione plastikowymi krzesłami. Dzieje się tak, ponieważ rynek oferuje niewielką alternatywę. Świat designu pozostaje słabo zaludniony przez producentów mebli stalowych, czasem nawet publikując projekty z końca XIX wieku… Oto narodziny Tomeo: nowoczesnego, lekkiego stalowego krzesła z możliwością układania w stosy.

Przestrzeń Artystyczna

Surely

Przestrzeń Artystyczna To sztuka, codzienność i handel detaliczny, łączą się w jednej przestrzeni. Od architektury, która jest krajową fabryką haczyków na ubrania. Cały budynek zachowuje cętkowaną fakturę ściany, ponieważ warstwowa faktura przestrzeni tworzy inny kontrast z zewnętrzem, tworzy również przestrzenne doświadczenie. Porzuć zbyt twardą dekorację, zastosuj miękką dekorację do ekspozycji, która stworzyła relaksujące uczucie. Kontrast między kreacją a wczesną fazą jest bardziej elastyczny dla zrównoważonego rozwoju przestrzeni w przyszłości.

Tożsamość Marki

Pride

Tożsamość Marki Aby stworzyć projekt marki Pride, zespół wykorzystał badanie grupy docelowej na kilka sposobów. Podczas projektowania logo i identyfikacji wizualnej zespół wziął pod uwagę zasady psycho-geometrii - wpływ form geometrycznych na określone psychotypy ludzi i ich dobór. Również projekt powinien wywołać u widzów pewne emocje. Aby osiągnąć pożądany efekt, zespół zastosował zasady oddziaływania koloru na osobę. Ogólnie rzecz biorąc, wynik wpłynął na projekt wszystkich produktów firmy.